Митровић је спреман за сезону! /видео/

© AP Photo / Armando FrancaАлександар Митровић прославља победу против Португалије у Лисабону
Александар Митровић прославља победу против Португалије у Лисабону - Sputnik Србија, 1920, 31.07.2022
Фудбалери Фулама и Виљареала одиграли су без победника, 1:1 у пријатељском мечу у Лондону. Виљареал је повео голом Данија Пареха у 34. минуту, а реми лондонском клубу донео је српски репрезентативац Александар Митровић у 86. минуту.
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

Иначе је одиграо свих 90 минута за Фулам.
Ово је био последњи припремни меч лондонског клуба уочи почетка нове сезоне у Премијер лиги.
Фулам ће шестог августа од 13.30 часова на свом терену у првом колу Премијер лиге играти са Ливерпулом.
Испратио је Митровић акцију саиграча у 86. минуту на идеалан начин и, у сопственом стилу, с ивицее петерца, матирао аргентинског голмана Руљија за коначних 1:1.
Митровићу је ово укупно четврти гол у припремама чиме је потврдио сјајну голгетерску форму. Само против Нице није постигао гол, јер није играо.
Најбољи стрелац Чемпионшипа прошле сезоне наставио је тамо где је стао.
В Москве разрешили тренировки на спортивных объектах - Sputnik Србија, 1920, 31.07.2022
Русија је одахнула због младог Сергеја – „Видимо се на терену"