Роналдо, упознај династију Станковић: Декијеви синови заједно на терену у дресу Интера

Фудбалери Интера и Ал Насра ремизирали су са 1:1 у припремној утакмици у Осаки, а пажњу су привукли синови прослављеног Дејана Станковића Александар и Филип.
Sputnik
Чувени српски фудбалер, а данас тренер Дејан Станковић ових дана има разлога буде поносан, јер синове гледа у сениорском тиму Интера за који је током каријере он одиграо 231 утакмицу.
На припремама у Јапану Интер је снаге одмерио са Ал Насром који је предводио Кристијано Роналдо, али Филип Станковић успео је до 72. минута када је замењен да сачува мрежу од прослављеног Португалца.
Ал Наср је повео голом Абдулрахнама Гареба у 23. минуту,а у 44. минуту изједначио је Давиде Фратези.
Док је голман Станковић напуштао терен у 72. минуту у склопу четвероструке измене у игру је ушао везиста Станковић односно Декијев син Александар који је са само 17 година добио прилику да игра против Роналда.
Филип је четири године старији од Александра, али је такође остварио велики успех што је добио шансу да буде први голман и тако се докаже.
Обојица су чланови младих репрезентација Србије.
Партизан „разбио касицу“ – и ангажовао Бразилца! /видео/
Званично – Колубара одбијена, Суперлига почиње са 16 клубова
Италијани у шоку због резултата из Београда: „Звезда – јака, концентрисана, у форми!“