Хрват је гол за победу посветио Балашевићу /фото/

© Sputnik / Виталий Белоусов / Уђи у базу фотографијаКопачке
Копачке  - Sputnik Србија, 1920, 28.02.2021
Хрватски фудбалер Ален Халиловић прослављајући гол на утакмици 33. кола енглеског Чемпионшипа, одао је пошту недавно преминулом кантаутору Ђорђу Балашевићу.

Фудбалери Бирмингем ситија су после преокрета победили Квинс Парк Ренџерс резултатом 2:1, а човек одлуке био је 25-годишњи Ален Халиловић.

​Хрват је ушао на терен у 63. минуту када је резултат био 1:0 за Квинс Парк, да би Педерсен у 82. изједначио, а Халиловић у 85. минуту донео три бода свом тиму.

Филип Костић - Sputnik Србија, 1920, 28.02.2021
Филип Костић је ухватио залет и не намерава да се заустави /видео/

Прослављајући гол, бивши играч Динамо Загреба, Барселоне, Милана, Хамбургера, скинуо је дрес, а испод њега је имао мајицу са Балашевићевим ликом.

Медији на Острву брзо су одгнонетнули коме је Ален посведио први погодак у сезони, уз констатацију да је смрт познатог кантаутора из Новог Сада ујединила земље бивше велике Југославије.

► Медији: Приведен Славиша Кокеза