Узалуд „блицкриг“ Ибрахимовића, Влаховић срушио и Милан! /видео/

© Фото : LaPreše via AP/Marco BuccoДушан Влаховић
Душан Влаховић - Sputnik Србија, 1920, 20.11.2021
Српски фудбалер Душан Влаховић био је стрелац у победи своје Фиорентине над Миланом, упркос два гола за пет минута сјајног Златана Ибрахимовића.
Фиорентина је на домаћем терену савладала Милан резултатом 4:3, у 13. колу италијанске Серије А.
Тим из Фиренце наставио је да игра добро ове сезоне, а сада је миланском гиганту нанео први пораз у сезони.
На полувремену је било чак 2:0 за домаћина, после голова Данкана у 15, односно Сапонаре у првом минуту надоканде првог полувремена.
Репрезентативац Србије је у 60. минуту повисио на 3:0.
А, онда – блицкриг Ибрахимовића, шведског нападача који је дао све од себе да његов тим остане непоражен, па је постигао голове у 62. и 67. минуту.
Нападао је Милан, али није могао до гола, да би им судбину запечатио управо Влаховић.
Бивши нападач Партизана је у 86. минуту ставио тачку на питање победника и постигао други гол.
У 96. минуту је Венути постигао аутогол и поставио коначан резултат, али то није ништа променило.