Српски трио фантастико! /видео/

© AFP 2023 / PEDJA MILOSAVLJEVICАлександар Митровић и Душан Влаховић
Александар Митровић и Душан Влаховић - Sputnik Србија, 1920, 11.04.2022
Александар Митровић, Душан Тадић и Душан Влаховић постигли су претходних дана одлучујуће голове за победе својих тимова и још једном уверили да ће Србија имати моћну екипу на Светском првенству у Катару.
Спутњик и РТ - цензура  - Sputnik Србија
ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Због учесталих хакерских напада и ометања сајта Спутњик Србија и наших канала на Фејсбуку и Јутјубу, све вести пратите и на каналу Спутњик Србија на Телеграму и преко мобилне апликације која ради неометано, а коју можете преузети са овог линка, а видео садржај на платформи „Одиси“ (odysee.com), као и на платформи „Рамбл“ (rumble.com).

Српски фудбалери који су главни адути за Светско првенство у Катару крајем године настављају са сјајним партијама у својим клубовима, због чега како се Мундијал ближи они уливају све више поверења.
Александар Митровић „повукао је ногу“ осталим саиграчима из репрезентације и донео победу Фуламу голом у 73. минуту против Мидлзброуа.
Митровић је на 39 утакмица уписао 38 голова и убедљиво је најбољи стрелац Чемпионшипа.
У суботу увече на терену су били Душан Влаховић и Душан Тадић, и обојица донели тријумфе.
Искусни Тадић прецизно је шутирао са беле тачке и у 62. минуту донео одлучујућих 2:1 Ајаксу против Спарте из Ротердама у 29. колу холандске лиге.
Капитен репрезентације Србије није пропустио ниједно коло ове сезоне, а био је стрелац 12 пута.
Влаховић који је недавно стигао у Јувентус доказао се већ у дебитанској утакмици у дресу „старе даме“, али није остао на томе већ је наставио да бриљира.
Српски нападач постигао је гол у 75. минуту против Каљарија за 2:1 и победу у 32. колу Серије А.
Влаховићу је гол против Каљарија већ шести у Јувентусу, а 23. у италијанском првенству у којем се налази испред Ћира Имобилеа који има два гола мање.