„Био је то добар алат за преузимање других претраживача“: Дигнут споменик Интернет експлореру /фото/
„Био је то добар алат за преузимање других претраживача“: Дигнут споменик Интернет експлореру /фото/
Sputnik Србија
Технолошки гигант „Мајкрософт“ укинуо је свој класични претраживач „Интернет експлорер“ након скоро 27 година рада. Јужнокорејски „софтверски“ инжењер пронашао... 19.06.2022, Sputnik Србија
Човек, по имену Јунг Ки-џонг, дизајнирао је и наручио надгробни споменик са натписом „Интернет експлорер“ и следећим натписом: „Био је то добар алат за преузимање других претраживача“.Необичан гроб га је коштао око 330 долара. Слике гробнице брзо су постале виралне на друштвеним мрежама. Сам Јунг је медијима рекао да гробница симболизује његова „помешана осећања према застарелом софтверу“ који је играо важну улогу у његовом радном животу. „Ја бих то назвао везом љубави и мржње“, јер му је било теже да тестира своје веб странице и апликације у том претраживачу, објаснио је у коментару Ројтерсу. Међутим, упркос својим недостацима, „Интернет експлорер“ је био веома популаран код Јунгових купаца и такође је био подразумевани претраживач за владу Јужне Кореје и банке.
Технолошки гигант „Мајкрософт“ укинуо је свој класични претраживач „Интернет експлорер“ након скоро 27 година рада. Јужнокорејски „софтверски“ инжењер пронашао је веома чудан начин да обележи своје „пензионисање“.
Човек, по имену Јунг Ки-џонг, дизајнирао је и наручио надгробни споменик са натписом „Интернет експлорер“ и следећим натписом: „Био је то добар алат за преузимање других претраживача“.
Необичан гроб га је коштао око 330 долара. Слике гробнице брзо су постале виралне на друштвеним мрежама. Сам Јунг је медијима рекао да гробница симболизује његова „помешана осећања према застарелом софтверу“ који је играо важну улогу у његовом радном животу.
„Ја бих то назвао везом љубави и мржње“, јер му је било теже да тестира своје веб странице и апликације у том претраживачу, објаснио је у коментару Ројтерсу. Међутим, упркос својим недостацима, „Интернет експлорер“ је био веома популаран код Јунгових купаца и такође је био подразумевани претраживач за владу Јужне Кореје и банке.
Приступ ћаскању је блокиран због нарушавања правила.
Поново можете да учествујете за:∞.
Ако се не слажете са блокирањем, користите формулар за повратне информације
Разговор је завршен. У дискусији можете учествовати 24 сата од објављивања чланка.