Партизан преко драме и пенала у 97. минуту једва избегао пораз у Нишу

© Фото : ФК Партизан / Мирослав ТодоровићФудбалери Партизана
Фудбалери Партизана - Sputnik Србија, 1920, 15.07.2022
Фудбалери Партизана одиграли су реми у другом колу Суперлиге против Радничког из Ниша резултатом 3:3.
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

Већ од другог минута екипа из Ниша играла је као да нема шта да изгуби када је Бојан Младовић погодио за 1:0.
Одмах је Партизан кренуо да игра знатно жустрије, а то је резултирало жутим картоном за Александра Филиповића у деветом минуту.
Ипак, црно-бели успевају да изједначе преко Бибраса Натха из пенала у 13 минуту.
Пре крај првог дела игре у 39. минуту Слободан Урошевић даје гол за предност Партизана, али после ВАР провере је гол поништен због офсајда.
На паузу се отишло са изједначеним резултатом, а онда је Раднички кренуо снажно у друго полувреме.
У 50. минуту Стефан Димић доноси предност Нишлијама, а само пет минута касније на 3:1 повећава Лазар Јовановић.
Партизан скоро 20 минута није имао одговор, а онда је сјајни Урошевић снажним ударцем смањио на 3:2.
Када се чинило да се Партизан поражен враћа у Београд у 97. минуту током надокнаде судија свира пенал за црно-беле који су преко Рикарда Гомеша ипак изборили 3:3.
Кристијан Ериксен - Sputnik Србија, 1920, 15.07.2022
Херој је званично стигао
Руски фудбалери се загревају за утакмицу са Саудијском Арабијом - Sputnik Србија, 1920, 15.07.2022