Јовић осваја Италију – седми гол за три утакмице /видео/

© GABRIEL BOUYSЛука Јовић
Лука Јовић - Sputnik Србија, 1920, 22.07.2022
Лука Јовић, српски фудбалер, доживео је препород у дресу Фиорентине за коју је постигао нови гол против Трента у пријатељском мечу.
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

Лука Јовић ужива у италијанском ваздуху и шанси да што више времена проводи на терену.
Српски репрезентативац постигао је седми гол у само три утакмице у Фиорентини, а овога пута против Трента против кога је Јовићев клуб славио резултатом 4:1 у пријатељском мечу.
Лука је седео на клупи до 76. минута, а онда је ушао и после само четири минута затресао мрежу за коначан резултат.
Голове за Фиорентину постигли су и Шимон Зурковски у другом, Рикардо Сотил у 29. и 57. минуту.
Иако Фиорентина игра утакмице против нижелигаша, сваки гол после тешког времена у Реал Мадриду, сигурно значи српском репрезентативцу.