Чукарички укупном „осмицом“ решио Расинг

© Фото : ФК ЧукаричкиЧукарички
Чукарички - Sputnik Србија, 1920, 28.07.2022
Фудбалери Чукаричког пласирали су се у треће коло квалификација за Лигу конференције тако што су и у другом мечу савладали Расинг из Луксембурга. После 4:1 у првом мечу, овога пута је било 4:0 (2:0).
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

Ривал београдском тиму у трећем колу квалификација за Лигу конференција биће некадашњи шампион Холандије Твенте.
Први меч на програму је 4. августа у Енсхедеу, док ће се реванш одиграти 11. августа у Београду.
Стрелци за екипу Чукаричког у вечерашњем тријумфу били су Мохамед Бадамоси у 39. и 41. минуту, Ђорђе Ивановић у 52. минуту и млади резервиста Михајло Спасојевић у 73. минуту.
Тако је после шокантног испадања Радничког из Ниша, Србија ипак добила екипу у трећем колу квалификација за Лигу конференције.
Фудбалска лопта - Sputnik Србија, 1920, 28.07.2022
Пенали, шест голова, три изједначења, прекид – Пикси гледао елиминацију Радничког