Партизанов сумрак у Новом Пазару /видео/

© Фото : ФК ПартизанФудбалер Партизана Бибарс Натхо
Фудбалер Партизана Бибарс Натхо - Sputnik Србија, 1920, 29.07.2022
Фудбалери Партизана гостовали су у Новом Пазару у оквиру Суперлиге и може се рећи да су доживели сумрак. Тим Илије Столице отишао је по бодове и повећање самопоуздања после потреса и у клубу и на терену, а вратиће се празних руку - 1:0 (1:0).
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

Иако је тек старт сезоне, јасно је да Партизан већ сада ставља освајање титуле под знак питања, а томе сведоче и повици са трибина стадиона „оде титула“.
Веома битан детаљ меча догодио се у 25. минуту када је Нови Пазар повео са 1:0 после гола Милоша Мијића са беле тачке. Не само то, већ је Партизан чак остао са играчем мање у тој ситуацији.
Синиша Саничанин направио је проблем Партизану јер је зарадио два жута картона у року од осам минута - прво у 15, а затим и у 23. минуту утакмице. Морао је да изађе, а црно-бели су убрзо ушли у резултатски минус.
До краја првог полувремена Нови Пазар је могао до 2:0 када је Мијић погодио стативу, а после тога је Бибарс Натхо пробао из слободног ударца, али је лопта отишла преко гола.
Није у наставку било лако црно-белима да играју када су знали да би могли да доживе пораз, а Нови Пазар је у два наврата веома опасно претио што је љутило тренера црно-белих Илију Столицу.
Слободно можемо рећи да је Нови Пазар био ближи другом голу, него што је Партизан био близу свом првом.
Партизан је остао на пет бодова, док Црвена звезда у случају победе над Радником може на потенцијалних 12.
Видећемо каква ће бити реакција тренера Столице и људи у црно-белом клубу.