Хумска то не памти – шест минута „фудбалског лудила“ /видео/

© Miroslav TodorovicРикардо Гомеш, Партизан
Рикардо Гомеш, Партизан - Sputnik Србија, 1920, 11.08.2022
Ни они нијстарији навијачи Партизана не памте сигурно шест минута „потпуног фудбалског лудила“ којем смо присустовалио ове вечери. За кратко време оба ривала дала су три гола и учинили меч у Хумској спектаклом.
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

Почело је у 51. минуту изједначујућим поготком за госте. Мађар Ђурчо је одлично прошао по левој страни, центрирао у петерац Партизана, а тамо у гужви лопта закачила Светозара Марковића и одсела у мрежи Поповића за 1:1.
Али, само што је Партизан кренуо са центра, стигао је до новог вођства. Дијабате је опет био асистент, а егзекутор Рикардо Гомеш у 54. минуту за 2:1. И све би било добро за црно-беле да се ту стало, али није...
Само што су гости кренули са центра и они су узвратили у 57. Француз Фараж је "изломио кичму" немоћном Вујачићу и потом сјајном „кифлом“ са 16 метара матирао други пут голмана Поповића и донео Кипранима резултат који их води даље. Ако овако остане.