Станковићева машина ради пуном паром, Вождовац Звездин лак залогај

© Фото: ФК Црвена звездаДејан Станковић
Дејан Станковић - Sputnik Србија, 1920, 13.08.2022
Фудбалери Црвене звезде наставили су да нижу победе и задржавају максималан учинак у Суперлиги. Црвено-бели су вечерас дочекали Вождовац и славили са 4:0 (2:0).
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

Може се рећи да је утакмица била готова већ после осам минута.
Меч само што је кренуо Александар Пешић је затресао мрежу Змајева у 3. минуту, а пет минута касније прецизан је био и Осман Букари, брзоноги Звездин новајлија.
До краја дуел Ел Фарду Бен и Иванић потврдили су тријумф црвено-белих у другом полувремену.
Код првог гола Иванић је сјајно прошао и проиграо Пешића који је сјајно финиширао акцију.
Букари је код другог гола прилично лако затресао мрежу.
Звезда је сигурном игром привела лако посао у другом полувремену, зауставивши се на четири дата гола.
У преостале две утакмице Колубара и Војводина одиграле су 2:2, док су Напредак и ТСЦ ремизирали - 0:0.