Манчестер јунајтеду „отпадају делови“

© AFP 2023 / IAN KINGTONКристијано Роналдо
Кристијано Роналдо - Sputnik Србија, 1920, 13.08.2022
Манчестер јунајтед доживео је праву катастрофу на гостовању Брентфорду јер већ на полувремену губио са чак 4:0, а на крају се то испоставио као коначни резултат. Можемо да кажемо да се Црвени ђаволи играју са реномеом клуба.После пораза од Брајтона, сада је Манчестер изгубио и од Брентфорда и има нула бодова из прва два кола.
Први гол пао је у 10. минуту када је прво Кристијано Роналдо погрешио, а она је после шута Дасилве лопта милила по земљи и прошла Де Хеи кроз руке.
После тога је уследила катастрофа, па је головима Јенсена у 18, Мија у 30. и Мбеума у 35. Брентфорд повео са 4:0 и бацио је великана у прави амбис.
Видећемо да ли ће екипа Ерика тен Хага успети да се извуче из овако тешке ситуације до краја сезоне.
Није ни почела поштено, а Манчестер је већ у огромним проблемима.
У другом полувремену барем Ђаволи нису примили гол, али нису успели ни да затресу мрежу домаћина.