Сити губио, Холанд и Силва му донели бод

© AP Photo / Dave ThompsonФудбалери Манчестер ситија прослављају гол против Атлетико Мадрида у Лиги шампиона
Фудбалери Манчестер ситија прослављају гол против Атлетико Мадрида у Лиги шампиона - Sputnik Србија, 1920, 21.08.2022
Фудбалери Манчестер ситија били су пред поразом на гостовању Њукаслу, губили су са 3:1, али су успели да се извуку у другом полувремену и стигну до бода - 3:3 (2:1).
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

Сити је повео већ у петом минуту преко Гундогана, али је Њукасл већ до полувремена преко Алмирона и Вилсона успео да преокрене.
Када је Трипије постигао гол у 54. минуту мирисало је на пораз Ситија, али су прво Ерлинг Холанд у 61, а онда и Бернардо Силва три минута касније донели изједначење Грађанима.
Могао је Халанд и до другог гола и то у 78. минуту, али је послао лопту преко пречке.
Манчестер сити је на овај начин стигао до седмог бода и заузима другу позицију, док је Арсенал први са максималне три победе из три утакмице.