Гомеш закуцао лопту под пречку /видео/

© Miroslav TodorovicРикардо Гомеш, Партизан
Рикардо Гомеш, Партизан - Sputnik Србија, 1920, 25.08.2022
Партизан је очајно отворио сусрет на Малти против Хамруна, где је од 27. минута имао гол заостатка и потенцијалну главобољу, али је ствари у нормалу експресно вратио Рикардо Гомеш који је лопту закуцао у мрежу седам минута касније.
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

Играо се 34. минут када је Марко Живковић пробио по левој страни и упутио солидан центаршут, лопту је боксовао голман Хамруна и одбила се уз доста среће до Рикарда Гомеша, који је непогрешив из таквих ситуација.
Ударио је снажно по лопти, која се од траву одбила и завршила испод пречке у голу домаћина за изједначење - 1:1.
То је уједно и резултат првог полувремена реванш меча плеј-офа за Лигу конференција.