Сергејева „штикла“ опчинила Италију /видео/

© AP Photo / Alfredo FalconeСергеј Милинковић-Савић
Сергеј Милинковић-Савић - Sputnik Србија, 1920, 01.09.2022
Лацио је још једном прокоцкао победу у Серији А, одигравши 1:1 са Сампдоријом, након што је Маноло Габијадини погодио мрежу Римљана у 94. минуту, док је српски репрезентативац Сергеј Милинковић-Савић луцидном асистенцијом „штиклом“ опет распаметио Апенине.
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

Играо се 21. минут када је ас Лација петом, без гледања, кроз средину терена "спојио с голом" Ћира Имобилеа, који је довео небеско-плаве у вођство.
Све вести са Евробаскета пратите у нашем специјалу.
То је СМС-у већ трећа асистенција ове сезоне у Серији А у досадашња четири меча и убедљиво је први на листи најбољих асистената, па не чуди што га италијански медији хвале.
Права је штета што Лацио на крају није уписао победу и однео сва три бода са незгодног гостовања Сампи, а за то се постарао искусни Маноло Габијадини који је матирао Проведела у другом минуту зауставног времена.
После четири одиграна кола италијанског шампиона Римљани и даље не знају за пораз, имају по две победе и исто толико ремија, те са осам бодова заузимају шесто позицију на табели Серије А.
Шта је о српским фудбалерима у емисији Миљанов корнер говорио тренер Небојша Милошевић погледајте у Миљановом корнеру.