Јовић промашио пенал, а Влаховић гледао са клупе! /видео/

© AP Photo / Fabrizio Corradetti/Лука Јовић
Лука Јовић - Sputnik Србија, 1920, 03.09.2022
Лука Јовић, репрезентативац Србије, промашио је пенал за Фиорентину у утакмици против Јувентуса па је резултат утакмице петог кола Серије А остао 1:1.
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

Изненађујућу одлуку донео је Масимилијано Алегри и оставио на клупи Душана Влаховића на утакмици Јувентуса против Фиорентине.
Да је млади српски фудбалер ушао у игру можда би резултат био другачији, али смо на крјау добили егал.
Ипак, други српски фудбалер могао је да се прослави и још једном заблиста у дреси Фиреонтине, али овога пута срећа није послужила Луку Јовића.
Он је у 44. минуту преузео одговорност да изведе пенал, након што је Леандро Паредес играо руком у шеснаестерцу.
Јовић је гађао је доњи угао, али је голман Матија Перин одбио лопту у стативу.
Јувентус је повео већу девето минуту након што је Филип Костић асистирао Аркадијусу Милику, да би двадесет минута касније изједначио Кристијан Коуаме.
Иако је резултат био нерешен и Јувентусу је требао гол за победу, Душан Влаховић није добио простора на овој утакмици.