Клопов Ливерпул разбијен у Напуљу! Луд меч у Мадриду са три гола у надокнади времена

© AFP 2023 / GABRIEL BOUYSМенаџер Ливерпула Јирген Клоп
Менаџер Ливерпула Јирген Клоп - Sputnik Србија, 1920, 07.09.2022
У Лиги шампиона ове вечери љубитељима фудбала највише пажње украо је дуел између Наполија и Ливерпула који је италијански састав добио са изненађујућих 4:1 (3:0)! Добро ће се тренер Редса Јирген Клоп замислити после оваквог издања његовог тима.
Голове за Наполитанце у првих 45 минута дали су Зјелински, Ангиса и Симеоне, а могло је да буде и убедљивије да Осимен није промашио пенал.
Када су многи помислили да би Редси могли да се врате у наставку меча, уследио је нови шок за Енглезе, а донео га је Зјелински са новим голом на утакмици у 47. минуту.
Међутим, Ливерпул је решио да се не обрука па је после два минута преко Луиса Дијаза стигао до првог поготка на мечу.
Али, то је било све од Ливерпула вечерас...
Од преосталих утакмица свакако треба споменути победу Барселоне над Викторијом Плзењ од 5:1 уз хет-трик Роберта Левандовског, као и сјајну игру Бајерна који је надиграо Интер у гостима са 2:0.
Одличан меч одиграо је Лирој Сане који је прво дао гол у 25. минуту, а онда и директно утицао на гол Бавараца у 66. минуту када је Дамброзио постигао аутогол.
Луд меч одиграли су Атлетико Мадрид и Порто, а Јорганџије су стигле до тријумфа у 101. минуту када је Антоан Гризман погодио за 2:1.
Пре тога је Ермосо довео Јорганџије у предност у 92. минуту, а Порто је са беле тачке поравнао у 96. На крају је Гризман на асистенцију Витсела донео велико славље Мадриђанима.
Дакле, сва три гола пала су у надокнади времена.