Американац предводио ФМП до победе против Меге

© Фото : АБА лига / Драгана СтјепановићФМП - Мега
ФМП - Мега - Sputnik Србија, 1920, 03.10.2022
Кошаркаши ФМП-а савладали су екипу Меге резултатом 90:76 (27:17, 19:20, 17:19, 27:20) у првом колу АБА лиге.
ФМП је на старту стекао предност и показао доминантну офанзивну игру, док је Мега преузела иницијативу у наредној деоници.
Кошаркашима ФМП-а поене су донела и слободна бацања због нешто агресивније одбране Меге.
Одговор је стигао у другој четвртини када је у серију ушао Малколм Казалон, а пратио га је Данко Бранковић.
У другом полувремену кошаркаши Меге пренели су исти ритам, али је у последњих десет минута поново прорадио напад ФМП-а.
Расположени Бо Бич био је кобан по кош Меге, а средином четврте деонице погодио је тројку која је можда и одлучила утакмицу.
Најефикаснији на мечу био је Бо Бич са 19 поена за ФМП, док је 17 поена уписао Малколм Казалон и био најбољи у Мегином тиму.