Какво српско вече! Јовићу је довољно и пет минута, погодио и Тадић /видео/

© AP Photo / Fabrizio Corradetti/Лука Јовић
Лука Јовић - Sputnik Србија, 1920, 09.11.2022
Српски фудбалер Лука Јовић уписао се у стрелце на мечу против Салернитане. Ушао је у игру у 77. минуту, а пет минута касније погодио за победу свог тима од 2:1.
Вечерас је стрелац сјајног поготка био Немања Радоњић, а на семафор се уписао и Душан Тадић.
Јовић се труди да пронађе место под сунцем у Фиренци, а овакав улазак у утакмицу и гол после само пет минута проведених на терену свакако ће му много значити и много допринети у наставку сезоне.
Одлично се поставио, није било офсајда, а у изгледној шанси задржао је смиреност и погодио.
Ајакс је вечерас играо против Витесеа на свом терену а дуел се завршио резултатом 2:2.
Тадић је донео предност Копљаницима већ у 6. минуту на асистенцију Бергвајна, али је његов тим на крају морао да спасава бод голом у 79. минуту.
Недавно је у Београд стигао и трофеј Светског првенства.