Није крај док Килијан не каже да је крај – за два минута бацио у очај Месија и Аргентину

© AP Photo / Francisco SecoАргентина – Француска
Аргентина – Француска - Sputnik Србија, 1920, 18.12.2022
Таман када се чинило да Аргентина има и игру и резултат у својим рукама, Француска из првог контра напада успева да изнуди пенал, а Килијан Мбапе не само да је постигао гол са беле тачке већ је затресао мрежу и два минута после пенала.
Са само 23 године за два минута Килијан Мбапе успео је да угаси сан Аргентине и постигао је два гола за изједначење 2:2 у финалу Светског првенства у Катару.
Николас Отаменди је у 79. минуту срушио Француза, а на белу тачку стаје сигурни Мбапе који смањује предност.
Само два минута касније Мбапе се нашао у одличној шанси и снажно пуцао ка голу, а мрежа се затресла за 2:2.
Сјајни млади француски фудбалер постигао је 11. погодак у 14 утакмица на два Светска првенства. Невероватан таленат!