Лазовић са два пуцња најавио успешну 2023. годину

© AP Photo / Andre PennerЛазовић у дуелу са Нејмаром
Лазовић у дуелу са Нејмаром - Sputnik Србија, 1920, 09.01.2023
Српски фудбалер Дарко Лазовић постигао је чак два поготка у победи Вероне над Кремонезеом у Серији А резултатом од 2:0 (2:0). То су прва два Лазовићева гола ове сезоне, а постигао их је у 9. и 26. минуту утакмице чиме је најавио успешну 2023. годину.
Јако важан моменат био је у 9. минуту.
Лазовић се сјајно снашао у шеснаестерцу гостију, перфектно примио лопту, окренуо се и погодио за славље навијача на Бентегодију.
Други гол дошао је у 26. минуту када се Лазовић сјајно убацио по средишњем делу, примио лопту на ивици казненог простора и прецизним ударцем погодио доњи десни угао гола Кремонезеа.
Какав старт ове 2023. године за Лазовића!
Србин је на овај начин урадио оно што никада није у дресу Вероне, на једној утакмици у тамошњем првенству два пута се уписао у стрелце.