Звезда преокретом избегла непријатно изненађење

© Фото: ФК Црвена звездаАлександар Пешић
Александар Пешић - Sputnik Србија, 1920, 22.01.2023
Фудбалери Црвене звезде славили су са 3:2 у пријатељској утакмици против екипе Динама из Тбилисија, иако су на полувремену имали заостатак од 2:1.
Екипа тренера Милоша Милојевића није импресионирала у првом делу меча, примила је два гола и била у ситуацији да јури резултат.
Ипак, није изгледало да ће бити тако, Александар Пешић је Звезди донео предност у 30. минуту и деловало је да црвено-бели тим хита ка победи.
Ипак, за свега два минута, у 34. и 35. Звезда је примила два гола и довела је у питање позитиван резултат.
Друго полувреме је донело и другачију слику, Звезда је изједначила другим голом Пешића у 54. минуту, а преокрет је комплетирао Мирко Иванић 21 минут касније.
► Погледајте нову епизоду емисије Миљанов корнер.