Звезда остала без стуба одбране и доживела пораз од Бугара

© Фото : ФК Црвена звездаГејлор Канга и Александар Драговић – ФК Црвена звезда
Гејлор Канга и Александар Драговић – ФК Црвена звезда - Sputnik Србија, 1920, 25.01.2023
Фудбалери Црвене звезде доживели су шокантан пораз у припремној утакмици против бугарског Лудогореца резултатом 3:2, лишени помоћи стандардног дефанзивца Александра Драговића који ће по свему судећи напустити клуб.
Бугарска екипа је победу остварила практично у првом полувремену када су постигнута сва три гола.
Александар Пешић - Sputnik Србија, 1920, 22.01.2023
Звезда преокретом избегла непријатно изненађење
Мрежу Звезде је у деветом минуту откључао Игор Тијаго, у 34. је прецизан био Бернард Пектепеј, а на 3:0 је два минута касније повисио Тијаго, својим другим голом.
Први гол за црвено-беле у 75. минуту постигао је Мирко Иванић, а потом се у 90. у стрелце уписао и недавно придошли десни бек Алекс Виго.
Тренер Звезде Милош Милојевић је у овој утакмици био лишен помоћи стандардног централног дефанзивца Александра Драговића који је напустио припреме црвено-белих и вратио се у Београд.
Према последњим информацијама он ће сасвим извесно напустити клуб и остварити трансфер, највероватније у италијанску Сампдорију коју води Дејан Станковић.