Спектакл у Београду – легенде Партизана победиле ветеране Реал Мадрида

Кошаркашке легенде Партизана и Реал Мадрида одиграле су веома занимљиву ревијалну утакмицу уочи дуела садашњих тимова два великана европске кошарке у Евролиги.
Легенде су приредиле заиста занимљиву утакмицу, одиграле су четири четвртине по седам минута, а на крају ке као победник изашла екипа Партизана резултатом 65:64.
Малобројна публика је имала прилику да види праву ревију добрих потеза, а у томе су предњачили играчи Реал Мадрида на почетку меча.
Заправо, то је чинио Фелипе Рејес, један од најбољих шпанских центара свих времена који је убацио 11 од првих 15 поена свог тима, са чак три тројке.
Узвратио је Партизан, истакао се Александар Рашић далекометним шутевима, а преокрет домаћих је закуцавањем зачинио његов имењак Павловић.
4/4
У другом полувремену су екипе замениле по једног играча, Никола Лончар и Новица Величковић су заменили дресове, али је наставио да доминира Рашић и на крају је убацио чак шест тројки и са 20 поена је био најефикаснији у редовима црно-белих, док је Рејес на другој страни имао 15.
Актуелне екипе Партизана и Реала од 20.30 играју утакмицу 32. кола Евролиге.
Погледајте нову епизоду емисије Миљанов корнер.