Партизан победом спустио завесу на суморну сезону

© Фото : ФК Партизан / Сандић ФОТОФусени Дијабате
Фусени Дијабате - Sputnik Србија, 1920, 27.05.2023
Фудбалери Партизана дочекали су и савладали Вождовац у последњој утакмици у овој, по црно-беле, суморној сезони. На крају је било 2:1 (2:0) за Парни ваљак који је упркос вођству од два гола на крају стрепео.
Партизан је рано стигао до предности када је у 25. минуту погодио Дијабате, а 10 минута касније прецизан је био и Мениг, па је Парни ваљак већ у тим моментима практично осигурао тријумф.
Ипак, нису пропустили шансу црно-бели да унесу мало драме у овај дуел, Вождовац је дошао до гола преко Теодоровића у 79. минуту, али је екипа Игора Дуљаја издржала до краја и однела три бода.
Ова утакмица одиграна је без икаквог значаја за обе екипе, фудбалери Партизана су после ремија у Новом Саду против Војводине (2:2) већ били сигурно четврти на крају сезоне.
Екипа Вождовца ће ову сезону завршити на седмом месту Суперлиге.
Видећемо како ће Партизан радити током лета и шта ће урадити како би избегао овосезонске партије и резултате. Партизан ће наредне сезоне играти у квалификацијама за Лигу конференција.
Не памти се овако лоша сезона Партизана.
- Погледајте нову епизоду Миљановог корнера.
Борусија Дортмунд - Sputnik Србија, 1920, 27.05.2023
Завршница за инфаркт: Милионери чекали 11 година и прокоцкали титулу – Бајерн опет шампион!