Звезда примила први гол – али нова три бода су ту

© Sputnik / Лола ЂорђевићФудбалери Црвене звезде
Фудбалери Црвене звезде  - Sputnik Србија, 1920, 11.08.2023
Фудбалери Црвене звезде остварили су нову победу у новој сезони Суперлиге Србије. Играчи Барака Бахара надиграли су Младост у Лучанима са 4:1 (2:1).
Прво полувреме било је ефикасно и занимљиво, а Црвена звезда повела је већ у 4. минуту. Сјајни Олајинка је прошао по страни, центрирао, а на другој стативи нашао се Стефан Митровић који је постигао први гол у сезони.
Младост се није предала, већ је дала Звезди први гол ове сезоне, а стрелац је био Величковић после сјајног ударца главом.
Ипак, да црвено-бели оду са предношћу на паузу постарао се Олајинка који је у 35. минуту погодио у супротан угао гола.
Ако је неко и имао сумњу у то да ће Звезда до нова три бода, она је нестала у 62. минуту када је Стаменић био јако близу првог гола у дресу Звезде, али је гол на крају приписан Красоу кога је лопта закачила и ушла у мрежу.
На крају је млади Мијатовић успео да се упише у стрелце, добио је осмехе и аплаузе са клупе.
Када се све сабере, Звезда је дошла до очекивана три бода, примила је први гол у сезони, могла је да постигне још неки као када је Кангва погодио стативу, али то је суштински мање важно.