Српски тренер успешан у Русији – његов тим без пораза најављује поход на титулу

© Sputnik / Алексей Филиппов / Уђи у базу фотографијаФутбол. РПЛ. Матч "Динамо" - "Краснодар"
Футбол. РПЛ. Матч Динамо - Краснодар - Sputnik Србија, 1920, 12.08.2023
Краснодар ређа одличне резултате у руској Премијер лиги. Тим Владимира Ивића у четвртом колу је као гост савладао Оренбург са 2:0 и задржао максималан учинак.
Зенит не делује тако убедљиво као пре и након три меча има четири бода, док је најбољи утисак у уводним рундама оставио Краснодар.
После четири одиграна кола Ивићев Краснодар једини је забележио све победе и има максималних 12 бодова. Прате га Урал са 10, Спартак са девет и Самара са осам.
Ко зна, можда би Србин могао ове сезоне да нападне титулу. Зашто да не.
Двоструки стрелци за Краснодар био је Јермен Едуард Спертсјан у 67. и 90. минуту из пенала. Српски интернационалац Михајло Бањац је био на клупи гостујућег тима.
Млади Јермен је погодио мету у 67. и 90. минуту и надовезао се на гол из прошлог кола, када је донео победу над Нижњим Новгородом са 1:0.
Краснодар ће у наредном колу играти против Локомотиве из Москве на свом терену.