Звезда не прашта – два гола у четири минута превелики залогај за Спартак

© Tanjug / MILOS MILIVOJEVICОсман Букари
Осман Букари - Sputnik Србија, 1920, 19.08.2023
Црвена звезда наставља са победама у Суперлиги Србије и то врло убедљивим партијама. Овога пута на стадиону Рајко Митић гостовао је Спартак из Суботице, а тим Барака Бахара славио је са 3:0 (3:0).
Предност Црвеној звезди донео је Осман Букари који је пробио оклоп гостију, па је онда црвено-белима било много лакше.
Пробио је по целој десној линији незаустављиви играч из Гане, а онда изненадио Манојловића, гађавши у ближи угао под саму пречку.
Све је то уздрмало госте, па је само четири минута касније Богићевић постигао аутогол и црвено-бели су већ тада могли себи да упишу нова три бода. Обило се о главу Суботичанима што су играли из задње линије, направили су грешку, а оне се скупо коштају.
До паузе на полувремену Звезда је дала још један гол, Лучић је показао да је у доброј форми, а Кангва да уме да постигне гол и црвено-бели су запечатили тријумф. На крају су неки и тај гол приписали као аутогол.
До краја утакмице црвено-бели су само желели да одраде посао и привели су га крају. Посао су одрадили максимално, а навијачи нису добили ни прилику да се запитају да ли ће црвено-бели до нова три бода.