Српска левица је сломила и „шкотска срца“! /видео/

© AFP 2023 / SAKIS MITROLIDISСрпски фудбалер Андрија Живковић у дресу ПАОК
Српски фудбалер Андрија Живковић у дресу ПАОК - Sputnik Србија, 1920, 25.08.2023
Андрија Живковић, фудбалски репрезентативац Србије, постигао је нови гол за грчки ПАОК.
Живковић наступа у спектакуларној форми и њу је потврдио на гостовању шкотској екипи Хартс, у преводу срца, у квалификацијама за Лигу конференција.
Живковић је постигао гол у 75. минуту, за преокрет на 2:1, пошто је његова екипа примила први гол већ у 9. минуту.
То је трећи гол Живковића у квалификацијама за Лигу конференција пошто је у претходној рунди двапут био прецизан у дуелу са Хајдуком из Сплита.
Детаљ са утакмице Србија – Мађарска, Душан Тадић, Андрија Живковић и Милош Вељковић - Sputnik Србија, 1920, 18.08.2023
Српске левице дотукле бивше Југословене
У међувремену, Живковић је био двоструки стрелац и у утакмици грчке СУперлиге против Астерас Триполија, у победи ПАОК од 3:0.