Русија победила после седам месеци

© Sputnik / Алексей Филиппов / Уђи у базу фотографијаФудбалери Русије
Фудбалери Русије - Sputnik Србија, 1920, 12.10.2023
Фудбалери Русије савладали су репрезентацију Камеруна резултатом 1:0 у оквиру пријатељске утакмице.
Од почетка године фудбалска репрезентација Русије одиграла је пет пријатељских утакмица, а победа је била уписана само против Ирака у марту.
Седа, месеци касније фудбалери Русије уписали су и другу победу против Камеруна који никако није проналазио решење да угрози гол руске репрезентације.
Текло је прво полувреме мирно, а онда у 40. минуту до лопте стиже Фјодор Чалов који постиже погодак за 1:0.
До краја се резултат није мењао, међутим и минимална победа могла би да донесе руском тиму самопоуздање јер се та победа заиста дуго чекала.