Навијач у Зеници упао на терен и ударио Роналда /видео/

© AP Photo / Luis VieiraКристијано Роналдо
Кристијано Роналдо - Sputnik Србија, 1920, 17.10.2023
Кристијано Роналдо доживео је непријатност током меча против Босне и Херцеговине у Зеници када је навијач упао на терен и покушао да се фотографише са њим. Португалац је том приликом добио ударац, а обезбеђење је одмах реаговало.
У 39. минуту квалификационе утакмице за Европско првенство између Босне и Херцеговине и Португалије, Кристијано Роналдо нашао се код аут линије, а онда је дошло до инцидента.
Један навијач успео је да уђе на терен како би се фотографисао са прослављеним Португалцем, али га је том приликом случајно и ударио.
Обезбеђење је реаговало, али касно јер је навијач већ успео и сувише да се приближи Роналдо.
Кристијано се том приликом чак и пожалио на повреду међутим без проблема је наставио меч, а његова репрезентација славила је са убедљивих 5:0.
Славни Португалац постигао је два гол, најпре са беле тачке у петом минуту, а онда и у 20. минуту. Са два гола против БиХ Роналдо је престигао Ерлинга Холанда и тренутно је са 40 голова фудбалер са највише погодака од почетка године.