Сукоб и туча фудбалера – а онда и навијача ИМТ-а и Новог Пазара /видео/

© Sputnik / Лола ЂорђевићФудбалска лопта
Фудбалска лопта - Sputnik Србија, 1920, 10.12.2023
Фудбалери ИМТ-а савладали су екипу Новог Пазара резултатом 1:0 у 18. колу Суперлиге на стадиону Вождовца, али је исход меча пао у други план јер је дошло до туче између фудбалера два клуба.
Прво полувреме утакмице између ИМТ-а и Новог Пазара протекло је без голова, а онда је на самом старту другог полувремена, прецизније у 46. минуту Милош Луковић постигао гол за 1:0.
Резултат је остао непромењен, а онда је у самој завршници дошло до сукоба на терену.
Све је почело после дуела Владимира Радочаја и фудбалера гостујуће екипе Ебенезера Анана. Фудбалер из Гане одгурнуо је Радочаја са леђа док је фудбалер ИМТ-а, а потом се Анана сукобио и са клубом домаће екипе.
Настао је хаос не само на терену већ и на трибинама како се претпоставља између навијача два клуба.
У току метежа у једном тренутку је Адем Љајић покушао да улети на трибину, а потом је Радочаја ухватио и вукао неколико метара.
Утакмица је завршена након што је судија Давид Митић ђуте картоне дао Љајићу и Радочају.