Српски „краљ голова“ поново затресао мрежу – није крај док Митар не погоди

© FAYEZ NURELDINEАлександар Митровић
Александар Митровић - Sputnik Србија, 1920, 15.02.2024
Александар Митровић, српски фудбалер, постигао је гол за Ал Хилал у победи над Сепаханом у прво мечу осмине финала азијске Лиге шампиона. Ал Хилал славио је резултатом 3:1 и то после преокрета.
Увек мотивисан, инспирисан за голове и увек сигуран човек за којег знате да ће да затресе мрежу када добије лопту. Александар Митровић још једном је показао своје велико умеће.
Ал Хилал није добро отворио први меч осмине финала азијске Лиге шампиона, а фудбалери Сепахан то су искористили и повели са 1:0.
У 57. минуту изједначио је Малком, а онда је на сцену ступио Митровић у трећем минуту надоканде.
Најбољи стрелац репрезентације Србије постигао је гол за 2:1, да би победу Ал Хилала запечтатио Ал Хамдан.
У седам утакмица азијске Лиге шампиона Митровић је постигао пет голова док му је ово укупно 25. Погодак ове сезоне рачунајући сва такмичења.