Маестро Самарџић на занимљив начин дао гол Интеру /видео/

© AP Photo / Andrew MedichiniЛазар Самарџић
Лазар Самарџић - Sputnik Србија, 1920, 08.04.2024
Српски фудбалер Лазар Самарџић постигао је гол у дресу Удинезеа против великог Интера (1:2). Учинио је то српски репрезентативац на занимљив начин, јер је деловало као да је желео да асистира, а лопта је на крају завршила у мрежи гостију.
Лоша вест је да је Интер на самом крају утакмице успео да преокрене и да слави голом Фратесија у 95. минуту. Раније је на 1:1 поравнао Чалханоглу у 55. минуту са беле тачке.
Србин је заблистао у 40. минуту утакмице. Самарџић се нашао на десној нападачкој страни, левом ногом је убацио лопту у шеснаестерац, она никога није дирала и прилично спором кретњом завршила је у мрежи Интера.
Самарџић је познат као фудбалски мајстор, играч одличне технике и знања, предвиђају му и да би могао да буде наследник Душана Тадића у дресу Србије, а овај погодак ће му сигурно много значити.
Процените сами да ли је Самарџић желео да асистира или је баш планирао да на овај начин савлада противничког голмана.
Како год било, показао је шта зна и да на највишем фудбалском нивоу какав је у Серији А може да игра веома важну улогу.