Митар поново тресе и – „отреса“! /видео/

© Sputnik / Лола ЂорђевићАлександар Митровић
Александар Митровић - Sputnik Србија, 1920, 03.05.2024
Александар Митровић, српски фудбалер, поново тресе мреже после опоравка од повреде.
Митровић је заиграо за Ал Хилал против Ал Тавона у лиги Саудијске Арабије и постигао је гол у 40. минуту. На крају је његов тим славио са 3:0.
Митровић је „уклизао“ и главом је затресао мрежу, а потом је уследила урнебесна ситуација.
Српски фудбалер је „уплео“ голмана и дефанзивца противничког тима који су се сударили, а потом је играч Ал Тавона пао на Митровића.
Он као да није желео да устане са Митровића, али га је српски фудбалер „отресао“ и кренуо у славље.
На 38 утакмица у сезони за Ал Хилал Митровић је постигао фантастична 34 гола уз осам асистенција, пропустио је седам мечева због повреде, а у лиги Саудијске Арабије на 23 дуела у стрелце се уписао 23 пута.
Занимљиво је да је код другог гола Ал Ахлија поново један од учесника био Србин.
Сергеј Милинковић-Савић је асистирао до Абдулхамида у 70. минуту утакмице за 2:0. На крају је било 3:0, Ал Шехири је био стрелац трећег гола.