Партизан поклонио победу Браву

© Фото : ФК ПартизанФудбалери Партизана
Фудбалери Партизана - Sputnik Србија, 1920, 26.06.2024
Фудбалери Партизана поражени су у првој припремној утакмици против екипе Брава резултатом 2:1.
Први повратнички меч за Александра Станојевића није прошао најбоље, мада је утакмица у Брежицама била пријатељског карактера.
Прошло је једва 45 секунди од почетка утакмице, а Никола Симић је погрешио после чега је Де Медина постигао аутогол и тако донео противницима вођство.
Већ у 27. минуту нову прилику добио је Браво и искористио је. Иако је гол приписан Тучићу, погодак је уследио после нове грешке одбране црно-белих.
Једину утеху успео је да пружи повратник Ђорђе Јовановић који је мрежу затресао у 36. минуту.
До краја утакмице Партизан није успео да прикаже много па тако ни да избори макар реми.