Појачања заблистала – Звезда убедљива после „нуле“ у полувремену

© Sputnik / Лола ЂорђевићТренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић
Тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић  - Sputnik Србија, 1920, 03.08.2024
Фудбалери Црвене звезде уписали су убедљиву победу у трећем колу Суперлиге Србије над Текстилцем у гостима резултатом 4:0.
Звзеда је утакмицу преломила у другом полувремену, у првих 45 минута домаћи су издржали и одолели притиску ривала.
За Звезду је дебитовало последње појачање Жоао Милсон који је први успео да постигне гол, у 53. минуту.
Звезда је предност дуплирала у 63. минуту, Им Бом Хванг је асистирао Шерифу Ендиајеу за 2:0, а потом је стрелац гола асистирао још једном новајлији.
Словенац Тими Елшник се на терену нашао од 54. минута, а у 69. је уписао првенац .
Хванг је затим уписао нову асистенцију, за Бруна Дуартеа, такође ново појачање Звезде у 83. минуту.