Звезда головима Корејца, Бразилца, Словенца и Панамца уписала три бода

© Sputnik / Лола ЂорђевићТренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић
Тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић  - Sputnik Србија, 1920, 10.08.2024
Фудбалери Црвене звезде дочекали су Нови Пазар у веома интересантној утакмици Суперлиге Србије, а она је завршена победом црвено-белих од 4:1 (1:0).
Први гол за Црвену звезду постигао је Јужнокорејац Сеол Јонг Во на асистенцију Стојића у 9. минуту утакмице.
Био је то његов првенац у црвено-белом дресу. Врло је то био прецизан ударац са неких 20 минута и противнички голман је био немоћан.
Занимљиво је да је Нови Пазар стигао до изједачења у 51. минуту утакмице када је Еђике Опара погодио на асистенцију Роднија Антвија.
Ипак, одговор је уследио у 60. минуту када је Бразилац Бруно Дуарте био прецизан на асистенцију Пуме.
Трећи погодак био је дело новопридошлог Словенца Тимија Елшника. Фудбалер из Панаме Пума ставио је тачку.