Гол и асистенција Влаховића за пола сата /видео/

© REUTERS / PABLO MORANOСрпски фудбалер Душан Влаховић радује се после гола у Лиги шампиона
Српски фудбалер Душан Влаховић радује се после гола у Лиги шампиона - Sputnik Србија, 1920, 20.03.2022
Душан Влаховић постигао је гол и уписао асистенцију за само пола сата утакмице 30. кола Серије А између Јувентуса и Салернитане која је завршена победом домаћих резултатом 2:0 (2:0).
Спутњик и РТ - цензура  - Sputnik Србија
ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СВЕ ЧИТАОЦЕ

Због учесталих хакерских напада и ометања сајта Спутњик Србија и наших канала на Фејсбуку и Јутјубу, све вести пратите на каналу Спутњик Србија на Телеграму, а све видео садржаје на платформи „Одиси“ (odysee.com).

Српски репрезентативац прво је асистирао Паулу Дибали већ у петом минуту сусрета који се игра у Торину, да би у 29. минуту главом затресао мрежу гостију на додавање Де Шиља.
„Торинска стара дама“ на полувремену је имала сигурну предност од два гола и тренутно је четврта на табели Серије А, са бодом заостатка и утакмицом више од трећепласираног Интера.
Јувентус је до краја сусрета без већих проблема сачувао стечену предност и на крају је стигао до 17. тријумфа у италијанском шампионату.
Захваљујући поготку против Салернитане Душан Влаховић се вратио на чело листе стрелаца. Постигао је 21 гол, баш као и Ћиро Имобиле из Лација којег вечерас од 18 часова очекује градски дерби са Ромом.
Фудбалер Црвене звезде Његош Петровић на утакмици Лиге Европе против Хофенхајма - Sputnik Србија, 1920, 19.03.2022
Његош је изабрао пут којим се, нажалост, чешће иде
Фудбалери Зенита Јури Алберто и Клаудињо славе гол против Арсенала - Sputnik Србија, 1920, 20.03.2022