Миха није могао да учествује у слављу – али је славље стигло до њега! /видео/

© AP Photo / Massimo PaoloneСиниша Михајловић
Синиша Михајловић - Sputnik Србија, 1920, 28.04.2022
Фудбалери Болоње савладали су екипу Интера, актуелног шампиона Италије резултатом 2:1 у заосталој утакмици 20. кола Серије А, а на велики успех поносан је и Синиша Михајловић који је утакмицу пратио из болнице. Након победе фудбалери су се упутили у посету српском тренеру.
Спутњик и РТ - цензура  - Sputnik Србија
ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Због учесталих хакерских напада и ометања сајта Спутњик Србија и наших канала на Фејсбуку и Јутјубу, све вести пратите и на каналу Спутњик Србија на Телеграму и преко мобилне апликације која ради неометано, а коју можете преузети са овог линка, а видео садржај на платформи „Одиси“ (odysee.com), као и на платформи „Рамбл“ (rumble.com).

Велико изненађење приредили су фудбалери Болоње који су већ у треће минуту примили први гол, а стрелац је био Иван Перишић.
У 28. минуту Марко Арнаутовић донео је изједначење, да би Никола Сансоне направио пометњу у трци за титулу, голом у 81. минуту који је одвео Болоњу до 2:1 и велике победе.
Дан након велике победе фудбалери Болоње посетили су Михајловића испред болнице.
Емилијано Де Лео, помоћник у стручном штабу, открио је за „Скај спорт“ да је Синиша Михајловић помно пратио утакмицу из болнице и да је веома поносан.
„Честитао је екипи и испричао колико му је значио овај резултат. Нису нам се допале неке гласине о нама и томе како ће Болоња да приступи мечу, па је тренер нагласио да неће да допусти мањак професионализма. Нико то не сме да доводи у питање“, истакао је Де Лео.
Главна мотивација која их је и водила до победе фудбалерима је била да измаме осмех на лицу Михајловићу.
„Пре утакмице смо рекли једни другима да хоћемо да усрећимо тренера и да се боримо за њега. Био је невероватно поносан, задовољан и дирнут наступом својих играча“, додао је Де Лео.
Победа Синишиног тима донела је Милану прво место на табели Серије А и велику наду да би то место могли и да задрже до краја првенства.