Србин је опет погодио, али Лос Анђелес није имао разлог за славље /видео/

© REUTERS / Jayne Kamin-OnceaСрпски нападач Дејан Јовељић
Српски нападач Дејан Јовељић - Sputnik Србија, 1920, 30.06.2022
Бивши нападач Црвене звезде и Ајнтрахта Дејан Јовељић уписао се у стрелце у поразу Лос Анђелес Галаксија од Минесоте и то на свом терену – 2:3.
Српски интернационалац постигао је шести гол у МЛС лиги, а пети у последње четири утакмице, али то није успело да спречи пораз екипе из „града анђела“.
Галаксију је пресудило очајно прво полувреме које је окончано са чак три гола предности гостију из Минесоте, а погађали су Рејносо у деветом и 34 минуту, и Фрагапејн у 36. минуту.
Тим из Лос Анђелеса је од 25. минута имао играча мање на терену и то се и те како осетило у игри, као и резултатски. Јовељић је ушао у игру у 69. минуту, а гол је постигао у 93. минуту за 2:3. Претходно је Делгадо смањио у 60. минуту.
Галакси је уписао већ шести пораз у актуелној сезони америчке МЛС лиге.
Роман Абрамович: Иако губи милијарде долара због кирзе изазване вирусом корона, и даље остаје племенитог срца. - Sputnik Србија, 1920, 29.06.2022
Абрамович купује најтрофејнији руски клуб?
Саша Лукић – фудбалер Торина и репрезентативац Србије - Sputnik Србија, 1920, 29.06.2022