Звезда ближа Луксембургу

© Фото: ФК Црвена звездаЦрвена звезда
Црвена звезда - Sputnik Србија, 1920, 19.07.2022
Фудбалери и навијачи Црвене звезде мораће да се стрпе до следећег уторка како би сазнали одакле ће започети поход на Лигу шампиона – са истока или запада Европе. После првих 90 минута делује да су нешто ближи Луксембургу чији је шампион Диделанж славио у Јерменији као гост против Пјуника – 1:0.
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

Нису поменути ривали пружили утакмицу за уживање у првом мечу другог кола квалификација за елитно такмичење.
Домаћини су чешће нападали, али су гости имали зрелије прилике и на крају су заслужено стигли до тријумфа и предности уочи реванша.
Човек одлуке био је искусни везиста Самир Хађи, који је био прецизан са беле тачке у 72. минуту.
Претходно је нападач гостију Хасан погодио стативу у седмом минуту, док је Дејвид Синани у 51. шутирао тик поред десне стативе главом после прекида.
И то су биле једине две изгледне шансе на целом мечу.
Реванш дуел ових ривала игра се у Луксембургу следћег уторка од 19.30 часова.