Навијачи Фенербахчеа скандирали Путину /видео/

© Sputnik / Михаил Метцель / Уђи у базу фотографијаПредседник Русије Владимир Путин
Председник Русије Владимир Путин - Sputnik Србија, 1920, 27.07.2022
Навијачи Фенербахчеа скандирали су име председника Русије Владимира Путина током утакмице квалификација за Лигу шампиона са Динамом из Кијева.
После гола који је примио голман домаћих од Виталија Бујалског у 57. минуту, навијачи истанбулског тима почели су да узвикују име руског председника. Читав стадион у Истанбулу скандирао је име Владимира Путина.
„Ла-ла-ла-ла-ла, Владимир Путин", скандирали су навијачи турског клуба.
Губио је Фенербахче све до 89. минутa када је Салај успео да погоди мрежу гостију и да одведе утакмицу у продужетак (1:1). Претходно је Енер Валенсија у 70. минуту промашио једанаестерац за домаћина.
Ипак, Фенербахче није могао да издржи са играчем мање. Већ од 53. минута имали су десеторицу на терену, након што је искључен Јуксек због два жута картона.
Пролаз Динамо Кијеву у треће коло квалификација за Лигу шампиона обезбедио је Каравајев који је погодио у 114. минуту продужетка.
Репрезентативац Уругваја Луис Суарез на аеродрому у Нижњем Новгороду - Sputnik Србија, 1920, 27.07.2022
Легенда се вратила кући и показала шта је љубав према клубу!
Славни бразилски фудбалер Роналдо је гледао спектакл који су приказали Француска и Аргентина у Казању - Sputnik Србија, 1920, 27.07.2022