Александар Велики не стаје! /видео/

© Sputnik / Лола ЂорђевићАлександар Митровић славље
Александар Митровић славље - Sputnik Србија, 1920, 24.09.2022
Александар Митровић је у финишу првог полувремена сусрета са Шведском постигао и други гол, чиме је донео потпуни преокрет у мечу 5. кола Лиге нација - 2:1.
Невероватно је с каквом лакоћом Александар Велики постиже голове у најдражем дресу.
На асистенцију Душана Тадића с којим се разуме и „везаних очију“ погодио је после корнера с леве стране на старту судијске надокнаде.
Капитен Србије је упутио савршен центаршут из корнера и погодио је Митровића, који је маестралним трзајем главе савладао Олсена за тотални преокрет на Маракани.
Подсетимо, Швеђани су повели преко Клаесона у 15. минуту, да би Митровић с два поготка у 18. и 45. минуту донео радост Србији.
Ас Фулама стигао је тако до невероватног 48. гола за национални тим, чиме је додатно "подебљао" рекорд.