Влаховић погодио у Лиги шампиона! /видео/

© Marco AlpozziДушан Влаховић
Душан Влаховић - Sputnik Србија, 1920, 05.10.2022
Душан Влаховић постигао је гол у Лиги шампиона за предност Јувентуса од 2:0 против Макабија из Хаифе! На крају је Стара дама славила са 3:1.
Одлично се отворио, изашао сам испред гола Макабија и погодио за сигурну предност тима из Торина.
Другу асистенцију на утакмици забележио је Анхел Ди Марија. Завршио је дуел са три успешна додавања, а трећи гол на мечу био је дело Адријана Рабиоа.
Влаховић и Костић могли су до погодака у 11, односно 13. минуту утакмице, али је голман Макабија Коен добро одреаговао и спасио свој тим.
Стара дама је до гола стигла у 35. минуту преко Адријана Рабиоа који је искористио додавање Анхела Ди Марије и одлично шутирао под пречку гола гостију.
Оно што је Влаховић пропустио на старту првог, није на старту другог када је био прецизан у 50. минуту утакмице. После тог гола Стара дама могла је да осети сласт три бода.
Касније је Влаховић постигао гол у 64. минуту, али је он поништен због врло малог офсајда.
Јувентус се делимично мучио после изласка Влаховића и Костића из игре, али је успео до победе.