Спектакл у Новом Пазару – „извучена прва седмица“

© Sputnik / Лола ЂорђевићФудбалска лопта
Фудбалска лопта - Sputnik Србија, 1920, 14.08.2023
Добили смо прву утакмицу са седам голова у овогодишњем издању Суперлиге Србије. Нови Пазар је дочекао ИМТ и поражен је са 3:4, иако је на полувремену водио са 2:1.
До првог тријумфа у елитном такмичењу ИМТ је дошао невероватним преокретом у надокнади головима Николе Глишића у 90+2. и Виктора Живојиновића у 90+4. минуту.
Претходно, Нови Пазар је повео голом Рашака Адешине у трећем минуту, изједначио је Милош Луковић пет минута касније, да би нову предност домаћину донео Митар Ергелаш у 34. минуту.
Луковић је још једним поготком у 81. минуту изједначио, да би Урош Лазић у 85. минуту погодио за предност Пазараца 3:2, али недовољно за тријумф.
Била је то уједно и последња утакмица трећег кола Суперлиге.
Заиста се може рећи - несвакидашњи дуел са много преокрета. На крају слави ИМТ. Утакмица коју ће тај клуб дуго памтити.