Судија не свира крај док Митровић не да гол /видео/

© AFP 2023 / FAYEZ NURELDINEАлександар Митровић
Александар Митровић - Sputnik Србија, 1920, 22.02.2024
Насатвља по старом Александар Митровић, српски фудбалер, који не пропушта ниједну прилику да упише нови погодак. У победи Ал Хилала над Сепаханом у осмини финала азијске Лиге Шампиона Србин се у надокнади уписао у стрлеце.
Фудбалери Ал Хилала савладали су Сепахан резултатом 3:1 у реванш мечу осмине финала азијске Лиге шампиона, на исти начин како су то учинили и у првој утакмици у гостима.
Сепахан је поново први повео голом Ахмаџадеха у 54. минту, да би у 76. минуту Ал Давшари погодио за изједначење. Преокрет је потом донео Невес у 82. минуту.
Победа је била обезбеђена, али не и комплетирана, као да се чекало на гол Александра Митровића.
Најбољи стрелац у историји репрезентације Србије затресао је мрежу у 97. минуту и тиме ставио печат на победу свог тима. Митровићу је ово седми погодак у Лиги шампиона.
Српски нападач је у овој сезони рачунајући сва такмичења уписао 29 голова.
Ал Хилал се у четвртфиналу састаје против Итихада, што значи да ће азијска Лига шампиона добити велики дерби.