Митровић у 100. минуту „поништио“ победу Роналдовог тима /видео/

© AFP 2023 / FAYEZ NURELDINEАлександар Митровић
Александар Митровић - Sputnik Србија, 1920, 17.05.2024
Од утакмица између Ал Хилала и Ал Насра увек се очекује спектакл због сусрета Кристијана Роналда и Александра Митровића, а и овога пута српски фудбалер надмашио је Португалца поготком у 100. минуту меча.
На невероватан начин отворен је сусрет Ал Хилала и Ал Насра јер је већ у првом минуту Кристијано Роналдо уписао асистенцију, а Отавио гол за 1:0.
Прави шок доживели су Александар Митровић и Сергеј Милинковић-Савић који нису ни слутили да би на самом старту могли да крену од минуса.
Оба српска фудбалера ређала су шансе, али мрежа никако да се затресе. Митровић и Милинковић- Савић имали су лепе прилике, док је са друге стране у стрелце упорно покушао да се упише Кристијано Роналдо, такође неуспешно.
Чинило се да ће резултат остати исти, али у дубокој надокнади, односно у 100. минуту свиран је пенал за Ал Хилал, а ударац са беле тачке извео је сигурни и прецизни Митровић који је свом тиму донео изједначење.
Српски репрезентативци на терену су били од првог до последњег минута и били су уједно и најбољи играчи свог тима.
Ал Хилал је већ у претходном колу обезбедио прво место.