Међународни стадион Калифа у Дохи, Катар. - Sputnik Србија

Мундијал, 6. дан: Срећа сачувала Енглезе и Холанђане, Иранци одушевили

Групна фаза Мундијала стигла је и до другог кола, а први меч донео је велику драму и победу Ирана у последњим минутима над Велсом (2:0). Потом је Сенегал надиграо Катар са 3:1. Холандија је играла 1:1 против Еквадора, а репрезентације Енглеске и САД без голова. Све утакмице могли сте да пратите на Спутњику.
21:54 25.11.2022
45'+4' – Крај утакмице!
Репрезентације Енглеске и САД поделиле су бодове (0:0) у дербију другог кола групе Б, па ће тек у последњем колу бити познато ко ће из ове групе проћи у нокаут фазу.
Енглеска - САД, Светско првенство 2022 - Sputnik Србија, 1920, 25.11.2022
Успаванка Амера и Енглеза – одлука пада у уторак
21:48 25.11.2022
90' – Још четири минута!
Толико износи надокнада на овом мечу.
21:40 25.11.2022
83' – Нове измене
Ђовани Рејна и Џош Сарџент ушли су уместо Тима Вее и Хађија Рајта.
21:34 25.11.2022
78' – Измене у оба тима
Уместо уморног Мекенија на терену је Бренден Аронсон. Сержиња Деста заменио је Мур. Код Енглеза Рашфорд је у финишу на терену уместо Саке.
21:33 25.11.2022
75' – Још 15 минута!
Игра се тренутно на средини, између два шеснаестерца, али Енглези као да покушавају да преузму посед у финишу.
21:25 25.11.2022
68' – Измене код Енглеза
Излазе Стерлинг и Белингем, на терену су Грилиш и Хендерсон.
21:16 25.11.2022
58' – Опет Пулишић!
Покушај са дистанце је изблокиран, корнер за Американце.
21:06 25.11.2022
49' – Мекени!
Први покушај у наставку Американаца, лопта је отишла високо преко гола.
21:02 25.11.2022
46' – Почело је друго полувреме!
Нема измена у саставима тимова.
20:55 25.11.2022
Србија и Бразил - Sputnik Србија, 1920, 25.11.2022
Србија „на мети“ због заставе у свлачионици – ФС тзв. Косова тражи казну од Фифе
20:50 25.11.2022
45'+1' – Крај првог полувремена!
Одличан дерби у Катару, а после првих 45 минута нема голова (0:0). Обе екипе имале су по неколико добрих шанси, Енглезе је сачувала пречка.
20:49 25.11.2022
45'+1' – Маунт!
Добар ударац ван 16 метара, лопта одлази поред гола после интервенције Тарнера. Корнер за Енглеску.
20:45 25.11.2022
45' – Сака!
Преко гола. Сјајно је прошао Шо по левој страни, упослио нападача Арсенала који је лоше захватио лопту.
20:41 25.11.2022
41' – Дест!
Добро је прошао по десној страни, ушао у позицију за шут, али га је изблокирао Мегвајер.
20:33 25.11.2022
32' – Пулишић!
Пречка! Сјајан потез нападача Челсија, одличан ударац под пречку и срећа за Енглезе.
20:26 25.11.2022
26' – Мекени!
Велика шанса за везисту САД, нашао се сам на око 11 метара, али је шутирао лоше, високо преко гола из идеалне позиције.